Naszym partnerom zapewniamy:

Dostęp do platformy B2B

To tutaj sprawdzisz najnowsze kolekcje, a po dokonaniu rejestracji poznasz ceny produktów, złożysz zamówienie oraz uzyskasz dostęp do wszystkich znaczących dokumentów. Podział oferty na sekcje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a także na specjalne kolekcje limitowane, znacząco ułatwi Ci proces kompletowania koszyka.

Zdjęcia do pobrania

Razem z dostępem do platformy hurtowej, zyskujesz możliwość pobrania wszystkich zdjęć produktowych i lifestylowych naszych produktów. Możesz z nich korzystać w swoim sklepie online oraz na kanałach społecznościowych. Bank takich zdjęć pozwala nie tylko znacząco ułatwić pracę naszym klientom, ale także zadbać o promocję marki.

Nowe kolekcje

Nasza oferta nigdy nie świeci pustkami. Systematycznie pracujemy nad tym, by nieustannie zaskakiwać naszych klientów nowymi wzorami skarpet i rajstopek dziecięcych. Oprócz tradycyjnych kolekcji, które jedynie sezonowo odświeżamy, poszerzamy nasz asortyment o kolekcje dedykowane, takie jak kolekcja Special Edition, Family czy Planeta Ziemia.

Szybką wysyłkę

Niezwykle cenimy sobie czas klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by złożone zamówienie, jak najszybciej dotarło pod jego drzwi. Realizacją zamówienia zajmujemy się od razu po jego wpłynięciu, a szybką dostawę gwarantujemy we współpracy z naszymi partnerami. Zajmuje ona od jednego do dwóch dni roboczych przy zamówieniach krajowych oraz dwóch do trzech dni w przypadku wysyłek zagranicznych.

Ekspozytory

Przy sprzedaży niezwykle istotna jest ekspozycja produktów. Chcąc ułatwić proces wystawowy naszych produktów, gwarantujemy klientom firmowe ekspozytory dostępne w dwóch rozmiarach. Dzięki tekturowej konstrukcji będą one niezwykle wygodne także w transporcie, a wymienna grafika pozwoli na dobór takiej, która odpowiednio będzie pasowała do prezentowanej kolekcji.

Wyprodukowane w Polsce

Jednym z naszych celów jest, by dzięki naszej działalności, wspierać rozwój gospodarczy kraju. Dlatego właśnie cały proces produkcji dokonuje się w centralnej części Polski. Także dzięki temu oferowane produkty znajdują się pod naszą kontrolą na każdym etapie ich wytwarzania, co pozwala nam w pełni zadbać o ich najwyższą jakość.

Wsparcie opiekuna klienta

Po nawiązaniu pomyślnej współpracy, możesz na nas liczyć! Gwarantujemy Ci opiekę naszych doświadczonych handlowców, którzy zadbają o realizację Twoich zamówień oraz dopilnują wszystkich kluczowych terminów. Ponadto dotrą do Ciebie z wszelkimi nowościami, tak, by nic interesującego nie umknęło Twojej uwadze.