Skarpety bambusowe

Nasze najwyższej jakości włókno bambusowe z certyfikatem oeko-tex, ma wiele unikalnych właściwości, nieosiągalnych dla pozostałych materiałów. Pierwszą z nich jest wyjątkowa chłonność wilgoci, która bardzo dobrze sprawdza się w wysokich temperaturach.

Naturalne skarpety dla ochrony Twojego ciała z delikatnego włókna bambusowego.

Dzięki powierzchni składającej się z niewidocznych mikroporów, skarpetka z bambusa jest śliska i bardzo delikatna, zadziwia swoją wytrzymałością, miękkie i elastyczne nitki są zaskakująco odporne na czynniki mechaniczne.

Kolejnym ważnym aspektem są właściwości antystatyczne, co oznacza, że bambus jest niepodatny na kurz i roztocza, do tego posiada naturalną odporność antybakteryjną i antygrzybiczą. Dzięki jego pochodzeniu jest hipoalergiczny, co pozwala na używanie go, również przez osoby z problemami skórnymi. 

 

Poza zaletami od strony zdrowotnej, bo bez wątpliwości, skarpety z włókna bambusowego, dbają o nasze stopy, od początku do końca użytkowania. Możemy pochwalić się różnorodnością w gamie naszych produktów bambusowych. 

 

Stopki, skarpetki, z elastycznym ściągaczem i te bezuciskowe, które dbają o ciało i nie przyczyniają się do żadnych możliwych uszczerbków. Gładkie lub z delikatną strukturą w romby, wszystkie w kilku opcjach kolorystycznych. Część z nich produkowana przy użyciu technologii bezszwowych łączeń. Tworzone w polskiej fabryce. Aby każdy klient, znalazł produkt, który spełni jego wszelkie oczekiwania.