Planeta Ziemia

Jesteśmy rodzinni, cenimy sobie nasze strony i chcemy by inni też o nich usłyszeli. Dom to nie tylko budynek, czy ludzie którzy w nim mieszkają, a wszystko co go otacza, to pewnie dlatego, przyroda od zawsze była nam wyjątkowo bliska.

Zjednocz się z naturą i poczuj otaczającą cię przyrodę z unikatowymi wzorami Planeta Ziemia.

Nasza firma mieści się na terenach nizinnych, mamy do czynienia ze spokojną i wolno płynącą naturą, stąd nasze rozmarzenia o lokalnej roślinności – leczniczym rumianku, czy pachnącej mięcie. Nie mamy jednak bezpośredniego kontaktu z tą nieznaną, w naszym odczuciu, dziką i nieprzewidywalną przyrodą. Jest ona dla nas bardziej odległa, ale nie mniej pasjonującą. Ukryliśmy jej cząstkę za gałązkami miękkiej bawełny i kwiatami lawendy.  

 

Z tej właśnie fascynacji narodziła się seria skarpet i stopek Planeta Ziemia. Produkty tworzone są z najwyższej jakości bawełny, którą potwierdzają certyfikaty oeko-tex. Materiał jest miękki i lekki, gwarantuje świetny przepływ powietrza. Komfortu dopełniają – technologia bezszwowych łączeń i elastyczny, dopasowujący się do ciała ściągacz. Wzory są zaprojektowane specjalnie dla nas, przez naszą niezastąpioną projektantkę i wyprodukowane w należącej do nas fabryce, która znajduje się na terenie Polski, jest bezpiecznym i przyjaznym miejscem pracy, w którym zatrudniamy 120 świetnych pracowników. 

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5 Image 6