Cotton Candy

Jak ważna jest wygoda dziecka - wie o tym każdy rodzic. Wygodne buty, wygodne ubranie, ale także i wygodne skarpetki. Tak, by dziecko mogło beztrosko bawić się i poznawać świat, bez troski o to, co nieprzyjemnie uwiera czy uciska. To właśnie komfort Twojego dziecka przyświeca nam przy tworzeniu kolekcji Cotton Candy. 

Nasza oferta produktów dziecięcych nie zawiera się jedynie w klasycznych skarpetkach. W asortymencie posiadamy także stopki, podkolanówki, rajstopki czy getry, przy produkcji których wykorzystujemy przędze bawełniane, bambusowe oraz wełniane. To one decydują o grubości skarpet, stopniu ogrzania stopy oraz odczuciu materiału w dotyku. O dobór odpowiednich surowców troszczymy się my – to dziecko i rodzic zdecyduje, które z nich okażą się najbardziej komfortowe.

 

W szczególności chcemy zadbać również o bezpieczeństwo maluchów dopiero zaczynających raczkować lub stawiających swoje pierwsze kroki. To im dedykujemy skarpetki oraz rajstopki wzbogacone o silikonowe nadruki ABS, które zapobiegają poślizgnięciu się w szczególności, gdy każdy krok jest jeszcze niepewny. Ponadto skarpetki frotte z powodzeniem zastąpią łapcie, dodatkowo ogrzewając stopę.

 

Świat dziecka mieni się milionem barw. Staramy się za nim nadążyć, przekładając kolorowe bajkowe wzory na nasze skarpetki i rajstopki. Delikatne serduszka, motywy zwierzątek czy zabawek to te, które najczęściej pojawiają się na naszych produktach. Z autopsji wiemy, że wiele z nich trafia w gusta naszych najmłodszych klientów, co wywołuje uśmiech na ich twarzach, a u nas niezwykłą radość z tworzenia skarpetek, które cieszą.

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5 Image 6